ATSO HEYETİ HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 Dönemi Meclis, Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyelerinden oluşan heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
atso-heyeti-hisarciklioglunu-ziyaret-etti
  • 3004
  • 19.12.2022 13:26:20

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Kurul üyelerinden oluşan heyet TOBB İkiz Kulelerde Hisarcıklıoğlu ile görüşürken, ATSO Projelerini, Oda Üyelerinin Talepleri ve Sorunlarını da Hisarcıklıoğlu ile paylaştı.  Yeni dönemde Aksaray’ın mevcut konumundan çok daha ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, ziyarete ilişkin yaptığı açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın 2022-2026 Dönemi Meclis, Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyelerimizle, TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik. Aksaray sanayisini ve ticaretini yakından ilgilendiren önümüzdeki 4 yıllık süreçte projelerimizi, üyelerimizin taleplerini ve sorunlarını TOBB Başkanımıza ilettik. Organize Sanayi Bölgelerimiz, Tarım ve Hayvancılığımız ve Turizm hakkında kendisi ile istişarelerde bulunduk. Bugüne kadar her daim Odalar ve Borsalarının yanında olan desteğini sürekli omuzlarımız da hissettiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız da Aksaray ve Odamız üyeleri için ellerinden gelen destekleri vereceklerini ilettiler. İç Anadolu Bölgemizin hızla büyüyen ve Türkiye’nin yeni sanayi merkezlerinden birisi olan şehrimizde, İş Dünyası olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Bir yandan üyelerimiz ve vatandaşlarımız tarafından hayırlı olsun ziyaretlerimizi kabul ederken bir yandan da projelerimizi olgunlaştırıyoruz. Önümüzdeki günlerde Odamızın 4 Yıllık Stratejik Planı ve Yıllık İş Planını oluşturup üyelerimizle paylaşacağız.

Üyelerimiz, Meslek Komitelerimiz, Kamu Kurumlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın talep ve önerileri ile ortak aklın gücüyle oluşturacak olduğumuz stratejik planımız nezdinde çalışmalarımızı gerçekleştirecek ve yaptığımız her çalışmayı hayata geçirecek olduğumuz her projeyi ve attığımız her adımı üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız. Bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğumuz TOBB Başkanımıza ziyaretimiz son derece verimli geçmiştir. Başkanımıza şehrimize ve üyelerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı Aksaray iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkür ediyorum” dedi.