FERİDUN DÜZAĞAÇ HATAYDA SAHNE ALDI
Kendine özgü yorumu ve güçlü sesiyle sevenlerinin gönlünde taht kuran sevilen sanatçı Feridun Düzağaç, Expo2021 Hatay etkinlik alanında sahne alarak, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
feridun-duzagac-hatayda-sahne-aldi
  • 716
  • 23.04.2022 12:40:07

EXPO 2021 Hatay heyecanı, aralıksız süren etkinliklerle ve Hatay halkının yoğun katılımıyla devam ediyor. Hatay’a EXPO alanında baharın gelmesiyle açık hava konser etkinlikleri de hız kazandı. Vatandaşlar, önceki gün sahne alan Feridun Düzağaç’ın en sevilen şarkılarıyla müziğe doydu. Amfi tiyatroda gerçekleşen ve binlerce Hataylının akın ettiği konsere Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş eşi ile birlikte katılarak, konseri en ön sıradan izledi.

SAVAŞ: SAHNE SANATÇILARIN, AMFİ SİZİN, EXPO TÜM HATAY HALKININ

Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş sahneye çıkarak Feridun Düzağaç ve ekibine amfi tiyatroyu dolduran Hataylılar adına teşekkürlerini iletti. Savaş, sahneden konser alanında bulunanlara seslenerek “Sahne sanatçıların, amfi sizin, EXPO tüm Hatay halkının. Coşkunuz hiç bitmesin, hepinize iyi eğlenceler” diyerek Düzağaç’a çiçek hediye etti. Feridun Düzağaç ise kendisine takdim edilen çiçeği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle amfide bulunan çocuklara vererek çocuklar özelinde tüm Türkiye’nin bayramını kutladı. Düzağaç, sahneye gelen çocuklarla Barış Manço’nun Arkadaşım Eşek şarkısını birlikte seslendirdi.

Düzağaç, “Ne mutlu dünya tarihine çocuklar için bayram eden bir dünya liderimiz var. Ben çocukları ve köpekleri çok seviyorum. Hepinize nice bayramlar diliyorum. İçinizdeki çocuğa sahip çıkmanız dileğiyle” dedi ve en sevilen şarkılarını hep beraber söylemek için tüm seyircileri ayağa kaldırdı. Gecenin geç saatlerine kadar süren konserde genç yaşlı binlerce kişi doyasıya eğlendi.